سیلی به صورت دختران میرحسین موسوی

سیلی به صورت دختران میرحسین موسوی

دیدار عیدانه فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، با رفتار توهین آمیز زندانبان ها و هتک حرمت بی سابقه دختران ایشان و زدن سیلی به گوش آنها، به تنش و وضعیتی بسیار تلخ در منظر پدر و مادر ایشان تبدیل شد.

 

به گزارش کلمه، در حالی که امروز قرار بود دختران میرحسین و رهنورد که محرومیت های بسیار زیادی را در سالهای گذشته برای دیدار با پدرومادر خود تحمل کرده بودند برای اولین بار نه در ساختمان کنار منزل میرحسین که ساعاتی را در خانه پدری با وی ملاقات کنند رفتار زننده ماموران امنیتی و خواستهای بی شرمانه آنان از دختران نخست وزیر امام عید را به کام مردم و آنام تلخ کرد.

فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد امروز و پس از دیدار دو ساعت و نیمه با پدر و مادر خود که برای اولین بار در خانه برگزار شد برای تفتیش به خانه امن اطلاعات کنار منزل پدر و مادرشان در پاستور برده می‌شوند.

 

به گفته نرگس موسوی آنان امر به در اوردن همه لباس ها ولباس زیرمیکنند. این خواسته زشت، همراه با خواست و تفتیش خارج از شان و شرع و غیر متعارفی از سوی زندانبان مواجه می شود که به دلیل شرم آور بودن آن امکان بیان آن وجود ندارد.

 

در پی ممانعت دختران میرحسین موسوی از این خواسته، ماموران امنیتی به آنها حمله ورشده و سیلی محکمی به گوش دو دختر موسوی ، “زهرا و نرگس می زنند.

 

نرگس موسوی در صفحه شخصی خود دراینباره نوشته است در تلاش برای گرفتن دست زندان بانان جهت جلوگیری از حمله های بیشتر، با رفتار غیر انسانی آنها روبرو شده که تمام مچ دست نرگس موسوی توسط یکی از زنان زندان بان گاز گرفته می شود و پس از آن زنان زندان بان پیاپی به دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد حمله می‌کنند. نهایتا فروغی رئیس زندان بان ها متوجه ماجرا شده و از دختران میرحسین موسوی عذر خواهی می کند اما هیچ پاسخی بابت این رفتار غیر اخلاقی خود نمی دهند.

 

متاسفانه به گفته دختر میرحسین در تمام لحظات درگیری میرحسین موسوی از پشت میله های آشپزخانه خانه که مشرف به خانه امن اطلاعات است صداهای این برخورد مامور امنیتی را میشنیده و زهرا رهنورد نیز شاهد برخورد خشن ماموران امنیتی بود.

 

در بیشتر ملاقات های صورت گرفته معمولا دو مامور زن با نام های مستعار مریم و سارا که یکی از این ماموران زن پیش از این در مدتی که میرحسین موسوی در بیمارستان بود با با وی درگیر شده و هتاکی کرده بود نیز حضور دارند.

 

نرگس موسوی گفته است: زهرا رهنورد همیشه رفتارش با این ماموران زن مادرانه بوده ودر تمام اعیاد به ایشان عیدی می داده است.

=================================================

کزارش دیگری از آفتاب نقاشی به نقل از گورش صحتی

آنچه که میخوانید بخشی از وقایع ملاقات ما در روز عید غدیر با پدر و مادر زندانیمان است:

روز چهار شنبه اول ابان از طرف ماموران امنیتی تماس گرفته شد که نهار روز عید را استثنائاَ میتوانیم کنار پدر و مادر باشیم.

البته این ملاقات به جای آزاد کردن و توضیح بابت نزدیک به هزار روز حبس غیر قانونی بود

زمان ملاقات دو ساعت و نیم تعیین شده بود یعنی از ساعت یازده و نیم تا دو.

ملاقات البته با حضور دو مامور زن بود به نام های مستعار مریم و سارا (اسم واقعی: مژگان ناظمی متولد سال 62 ) که یکی از این ماموران زن پیش از این در مدتی که پدرم در بیمارستان بود با بی شرمی با وی درگیر شده بود و هتاکی کرده بود

این در حالی بود که مادرم رفتارش با این ماموران زن همواره مادرانه بوده ودر تمام اعیاد به ایشان عیدی می داده اند

پس از اتمام ساعت ملاقات به خواسته این زن به خانه امن اطلاعات که کنار منزل پدر و مادرم در پاستور است رفتیم که اطمینان حاصل آید که چیزی از خانه پدر و مادرمان برنداشته باشیم و غیر قانونی به خارج از زندان اختر منتقل نکرده باشیم که با درخواست کثیف و غیر متعارفی از این زندان بان روبرو شدیم

اول باور کردنی نبود اما باز با بی شرمی درخواست را تکرار کرد و حتی از ما خواست لباس زیر خود را در بیاوریم…

توصیف و شرح برخورد ایشان خارج از عرف بود.

در پی ممانعت ما از در آوردن لباس ایشان به ما حمله ورشد و سیلی محکمی به گوش من و زهرا خواهرم زد. در تلاش بنده برای گرفتن دست ایشان برای جلوگیری از حمله های بیشتر با رفتار غیر انسانی او روبرو شدم که با وحشی گری تمام مچ دست من را گاز گرفت که عکس را ضمیمه این متن میکنم

وی پیاپی به ما حمله میکرد و وقتی آقای فروغی رئیس زندان بان ها را صدا کردیم ایشان البته عذر خواهی کرد اما هیچ پاسخی بابت این رفتار غیر اخلاقی خود نداشتتند

در تمام این لحظات درگیری پدرم از پشت میله های آشپزخانه خانه که مشرف به خانه امن اطلاعات است صداهای این برخورد و حمله های وحشیانه مامور امنیتی را میشنید و البته مادرم نیز متاسفانه شاهد برخورد خشن ماموران امنیتی بود

 

عکس های دیگری هم البته گرفته شده از رئیس زندان بان ها که در صورت لزوم در اختیار دوستان قرار میدهم

 

دوستان لطفا این مطلب را به همه دوستان و خانواده های خود اطلاع دهید