آشنایی با اپلیکشن «قدرت مردم»: دروازه‌ای از تلفن همراه به سوی مقاومت مدنی

آشنایی با اپلیکشن «قدرت مردم»: دروازه‌ای از تلفن همراه به سوی مقاومت مدنی


«قدرت مردم» (people power) به تازگی یک ساله شده است. این اپلیکشن موبایل و تبلت روی پلتفرم‌های آی-فون و آی-پد قابل اجرا است. قدرت مردم تا کنون هزاران نفر را در شصت و هفت کشور دنیا با مطالب آموزشی درباره مبارزات بی‌خشونت و مقاومت مدنی یا همان قدرت واقعی مردم آشنا کرده است. «قدرت مردم»، بهترین و آسان‌ترین راه را برای آشنایی و مطالعه درباره مبارزات بی‌خشونت نشان می‌دهد.
اگر به تازگی با مفهوم مبارزات بی‌خشونت و مقاومت مدنی آشنا شده‌اید و به دنبال گسترس دانش خود در این زمینه‌اید، یا مدت‌هاست آن را می شناسید به دنبال مقاله‌های تحلیلی، تجربه‌های سایر ملل و یا کلیپ‌های صوتی و تصویری هستید و یا شاید فقط به اخبار این حوزه علاقه‌مندید و می خواهید بدایند کجا تظاهرات است و کجا اعتصاب؛ در هر صورت، با دانلود این اپلیکشن رایگان همه این اطلاعات را به صورت طبقه‌بندی شده در تلفن همراه خود یا در تبلت خود می‌بینید.
مرکز بین‌اللملی مبارزه بی‌خشونت که مرکز آن در شهر واشنگتن است و سال گذشته دهمین سالگرد تاسیس‌اش را جشن گرفته است در حوزه آموزش مبارزات بی‌خشونت و مقاومت مدنی فعال است. این سازمان غیرانتفاعی که طراح و مجری این اپلیکشن موبایل «قدرت مردم» است از سوالات و بازخوردهای شما استقبال می کند.
لینک اپلیکیشن: http://bit.ly/19xiMBa

توانا: آموزشکده جامعه مدنی ایران