‎جنون یکی‌ از لات‌های نظام ولایت مطلقه فقیه

آیندگان ببینید و بدانید که ما در دوران تسلط چه وحشی های شیادی زیسته ایم و چه خون دلی برای روزگار سیاه این کشور خورده ایم.

بسیاری از مداحان از جمله محمود کریمی، مداحی که هفت‌تیرکشی او در اتوبان “شهید بابایی” خبرساز شد رابطه‌ی نزدیکی با دفتر رهبر جمهوری اسلامی دارند ….

لطفا به این ویدئو با دقت نگاه کنید تا بیشتر با خصوصیات نظام ولایت مطلقه فقیه آشنا شویم. همان نظامی که محمد خاتمی شیفته آن است و می‌گوید: ما طرفدار نظام هستیم و تقویت نظام رامی‌خواهیم. ما می‌خواهیم اصل نظام باشد و دنبال همین هم هستیم!

صحنه‌های جنون آمیزی میبینیم که چگونه محمود کریمی مداح هفت تیرکش و محبوب بارگاه علی‌ خامنه‌ای در حین مداحی جنونش عود كرده موی فرزندش را می‌کشد و لباس او را پاره می‌کند …

مجتبی‌ واحدی می‌نویسد:
می گویند کسی که از مداح محمود کریمی شکایت کرده بود شکایت خود را پس گرفته است. من نمی فهمم موضوع هسته ای محرمانه است ، قصه سه هزار میلیارد را کسی نباید بفهمد این داستان را هم کسی نباید بداند چه بود و چه شد؟ آیا این داستان هم باید در ابهام بماند؟ توجه کنید: طبق اعلام رسانه های صد درصد راستگوی وابسته به حکومت، در یک نیمه شب، حاج محمود مظلوم در حال تردد در یک اتوبان مورد تعقیب تعدادی از اراذل اوباش واقع می شود که اورا رها نمی کنند. این مظلوم هم برای دفاع از خودش ، هفت تیر می کشد و تیر اندازی می کند. خوب تا اینجای کار اجرش با آشیخ احمد جنتی. اما ناگهان و درست بعد از اعلام حمایت جامعه مداحان تهران از حاج محمود، اعلام می شود « کسی که از حاج محمود شکایت کرده بود به دلیل ارادت به اهل بیت و مداحان اهل بیت ، از شکایت خود صرفنظر کرده است » . گیرم که آن اراذل و اوباش از شکایت خود صرفنظر کردند اما حکومت که نباید دست از اراذل و اوباش بردارد. سردار رادان که شرارت و رذالت از سرو رویش می بارد کلی پول از حکومت می گیرد تا هر چند وقت یکبار نمایش مقابله با اراذل و اوباش راه بیندازد آنوقت به ادعای این حضرات ، عده ای از اراذل و اوباش در وسط تهران به یکی از احیا کنندگان گفتمان انقلاب حمله می کنند تازه طلب کار هم می شوند. البته من فکر می کنم شاکی بیچاره فیلم زیر را دیده و به شکرانه اینکه حاج محمود او را نکشته ، رضابت داده است!

مجتبی‌ واحدی
۲۲ دی‌ ۱۳۹۲

با نگاهی‌ به ازدواج های فامیلی درجمهوری اسلامی ایران و بررسی‌ روابط خانواده‌های خمینی، خامنه‌ای، خاتمی، رفسنجانی‌ ، پور محمّدی … و پست و مقام‌های تقسیم شده میان آنها، شاید بتوانیم علت بسیاری از تصمیم گیری‌های سیاسی اصلاح طلبان و شخص محمد خاتمی، و مماشات او با خامنه‌ای و اصرار او در مخالفت با دمکراسی غیر دینی، که از قول مردم ایران گفت: “در این کشور دموکراسی‌ مستقر نخواهد شد، و دموکراسی‌ غیر دینی علاوه بر اینکه مستقر نخواهد شد، ما نمی‌خواهیم و اکثریت جامعه ما نمیخواد” را بهتردرک کنیم.

http://sepidedam.com/16021